Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Autoryzowana Sieć Handlowa - ASH

Polcar PPH od początku istnienia opiera swą sprzedaż na współpracy z niezależnymi firmami posiadającymi doświadczenie i znajomość lokalnego rynku. Dzięki temu powstała sieć handlowa, a poszczególni jej członkowie związani są z Polcar PPH umowami o współpracy. Autoryzowana Sieć Handlowa Polcar skupia kilkunastu przedstawicieli handlowych i zaopatruje w części samochodowe kilka tysięcy hurtowni, sklepów i warsztatów.

Autoryzowane punkty sprzedaży zlokalizowane są w takich miastach jak Białystok, Bielsko-Biała, Biłgoraj, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Kraków, Kraśnik, Lublin, Łuków, Nowy Sącz, Olsztyn, Ostrowiec Świętokrzyski, Poznań, Puławy, Radzyń Podlaski, Rybnik, Sosnowiec, Suwałki, Szczecin, Świdnik, Wrocław, Warszawa, Zamość oraz w sąsiedztwie miast: Gdańsk (Rumia), Koszalin (Biesiekierz), Poznań (Przeźmierowo), Rzeszów (Krasne). 

W Wólce Kosowskiej k. Warszawy mieści się centrum logistyczne, z którego jest zaopatrywana ASH. Na terenie obiektu znajdują się połączone ze sobą trzy magazyny o łączonej powierzchni składowania 61.000 m2 (w trakcie budowy jest czwarty magazyn o powierzchni 50.000 m2) i dwa biurowce. W całej Europie nikt nie posiada obiektu o takiej powierzchni, która przeznaczona jest do dystrybucji części nadwozia, czyli części o dużych gabarytach i podatnych na uszkodzenia. Centrum logistyczne zmieniało się w ostatnich latach szybko, poniżej daty obrazujące ukończenie poszczególnych etapów rozwoju.